E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Jak správně používat fórum !

Návody,nápady a zkušenosti s vylepšováním svého auta.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lada
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13160
Registrován: 03 lis 2007, 16:47
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2012
Bydliště: Pardubicko
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak správně používat fórum !

Příspěvek od Lada » 03 lis 2007, 18:35

K PŘÍSPĚVKŮM A JEJICH UPRAVOVÁNÍ:

1. JAK SMAZAT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud se Vám podařilo odeslat příspěvek omylem nebo chcete svůj vlastní příspěvek z jakýchkoliv důvodů smazat, do té doby, dokud je tento příspěvek vložen jako poslední, tak můžete učinit tlačítkem X v pravo nahoře v daném příspěvku. Pokud už byl za Váš příspěvek vložen další, napište mi SZ a já Vám jej smažu.

2. JAK OPRAVIT NEBO DOPLNIT VLASTNÍ PŘÍSPĚVEK
Pokud jste zjistili, že jste ve Vašem právě odeslaném příspěvku udělali chybu nebo do něj něco zapoměli napsat, nepište nový příspěvek, ale opravte ten původní tlačítkem upravit vpravo nahoře v příspěvku.

3. KDY POUŽÍT TLAČÍTKO "CITOVAT"
Tlačítko citovat použijte pokud chcete odpovídat na konkrétní příspěvek jiného uživatele ze starších předchozích stran. Napíšete-li odpověď rovnou (bez tlačítka citovat), automaticky se tím rozumí, že odpovídáte na poslední vložený příspěvek.

4. KDY NEPOUŽÍVAT TLAČÍTKO "CITOVAT"
Chcete-li Váš příspěvek adresovat konkrétnímu uživateli, ale ne v souvislosti s jeho předchozím příspěvkem, nepoužívejte tlačítko citovat, ale velkým písmem, případně tučně napište na začátek Vaší odpovědi komu ji adresujete. Takto můžete odpovídat v jednom příspěvku i více lidem najednou. Např.:
XXXX:Nemám
XYXY: Zítra Ti napíšu
YYXY: Budu to kupovat

K TÉMATŮM A JEJICH ZAKLÁDÁNÍ:

5. KDY ZALOŽIT NOVÉ TÉMA
Pokud se Váš dotaz netýká tématu ve kterém se nacházíte, vyhledejte příslušné téma, pokud je nenajdete, tak založte nové téma a napište Váš dotaz tam, ale určitě nepište Váš dotaz do tématu s nímž nesouvisí. Znehodnocovali byste tak toto téma, které bylo založeno pro jiný účel.
(Předejdete tím míchání informací v jednom tématu a zajistíte tak, že Vaše informace rady a dotazy budou vždy, bude-li potřeba nalezeny tím kdo je potřebuje.)

6. KDY NEZAKLÁDAT NOVÉ TÉMA
Pokud jste tu noví nebo tušíte, že se v naší sekci problém, který Vás pálí už řešil, nezakládejte nové téma, ale zkuste zalistovat v těch starších a najít to správné, je dost pravděpodobné, že tam odpověď na Váš dotaz najdete. Pokud ne, tak tam Váš dotaz napište.

7. NÁZEV TÉMATU (PŘEDMĚT)
Nové téma vždy nazývejte tak, aby z názvu bylo patrné o co v něm jde. Nikdy nenazývejte témata např.:
TAK JSEM TO ZKUSIL nebo
POMÓC: prosím praďte.
Pomůžete tím ostatním najít důležité informace,které by pod nejasným nebo nesouvisejícím názvem neměli šanci najít a zbytečně by zakládali další opakující se témata.

Prosím šetřete čas moderátorům - opakované porušení těchto základních bodů může být trestáno i vyloučením z fóra!

Jedná se o obecné základy slušného chování na diskuzních fórech, takže nic nezkazíte tím, pokud se obdobně budete chovat i jinde.

Děkuji za pochopení a věřím, že to napomůže lepší přehlednosti.
Lada (admin)

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů