Logo
Právě je 19 zář 18, 1:27:23

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Galaxy II - Vinohrady 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford S-Max 2.0 TDCi 103 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Ahoj, cerstve jsem se prihlasil do fora, ale vlastne pisu nekrolog naseho mazlika.
Meli jsme ho relativne kratce a zbyla po nem akorat mezera na ulici...
Pokud byste nekdo zahlidli tmave modrou metal. Galaxy II 1.9 TDI se stribrnymi hagusy a madly dejte prosim vedet.
(spz: 1AR 1902, vin:WF0GXXPSSG5E30799) Na pravo vedle dvirek nadrze mela malou promacklinu velikosti dlane, na zadnim narazniku dubku velikosti mince, jak jsem nacouval do sutru. Na zadnim okenku zluta samolepka Corsica ferries.
Jeste na zimnich plechacich...
odtud byla: http://auto-na-miru.cz/autobazar/vozidl ... 1ma_20340/
Zmizela ze soboty 7.5 na nedeli 8.5.2011 z rohu ulic Kladska a Slezska v Praze na Vinohradech.
Tem hajzlum by meli sekat pazoury!! :evil:
Byl to prima :smt1133: , budu muset najit adekvatni nahradu. Takze az najdu, budu se opet tesit do fora.
Mejte se a bacha na zlodeje!

09 kvě 11, 21:07:43
Administrátor

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2012
Odpovědět s citací
Hrozná situace. :cry:
Měl jsi auto aspon pojištěné ?
Přeju hodně štěstí při hledání !

09 kvě 11, 21:30:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Odpovědět s citací
Diky. Pojistene bylo. Spis me stve, ze budu muset lovit zase nejaky pekny spolehlivy kus, coz v nasich koncinach
neni lehky. Nehlede na zmareny dalsi prachy... Clovek aby furt nekoho sponzoroval.. :-x

09 kvě 11, 21:56:31
Administrátor

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2012
Odpovědět s citací
Trochu mě je divné,že auto jsi dlouho ani nevlastnil a už je pryč. :-k

09 kvě 11, 22:26:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW
Odpovědět s citací
No to je hnus, tohle téma se hrozně čte, já bych ty haj..ly :smt067 , bylo to auto nějak zabezpečené?

10 kvě 11, 7:03:48
Uživatel

Odpovědět s citací
Lada: No, auto jsem vlastnil skoro přesně rok,...coz je doba, za jakou si na nej zvyknes a vychytas vsechny mouchy. Bohuzel u nas na Vinohradech je to na denim
poradku. Pred deseti lety mi tu ukradli felicii kombika, koupenou novou, najeto 30tis. Pak mi tam česávali Astru (střešní nosiče, zrcátko, stěrač, autorádio),
Následně jsme meli Scenica, tam jsme postupně přišli o zadní stěrač a naposledy vytloukli okno a sčořili aktivní stojánek na HTC... no a ted Galaxy.
Jeste ti to pripadá divné? Me bohuzel uz ani ne. Byl tam Mul-T-Lock a asi jsem se nechal ukolébat myšlenkou, že se :smt1133: nekradou... Jestli zase nejakej bude,
budu se muset na foru poradit, jak to zabezpečit, protoze me to uz fakt vysiluje...
(jo a ten odkaz je na stranky dovozce, ktery si tam nechava asi vsechny auta co dovezl, takze chapu, ze to vypada, ze jsem ho koupil vcera...)
jeste varovani, co z toho plyne - pokud mozno neparkujte v Praze na Slezske ul. mezi parky, vytlucena okenka jsou tam denně :cry:

10 kvě 11, 9:17:03
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2002
Odpovědět s citací
co na to rict, vis ze se auta kradou, bydlis ve spatnem meste a nedokazal si se z toho poucit.
staci bezny alarm, v pripade ze neni auto pod dohledem tak i tajny vypinac, pokud se chce clovek vyhnout vytluceni oken necht si da verzi alarmu s vnitrnim sledovanim pohybu a co sem ted videl v autosalonu na prime tak lepej vnitrni pruhledne folie proti rozsypani okna, tajnak delaj elektrikari kolem 1000kc a bezny alarm za 4500,-.
samotny tajnak neni spolehlive zabezpeceni, pokud na to bude mit zlodej cas a auto diky rozebirani zna tak tusi kam sahnout, navic na to manzelka muze zapomenout nebo te pritom nekdo zahledne, zrovna dnes kdyz sem parkoval sem videl pani vedle me jak saha nekam pod volant a nasledne otaci klicem.

Bud si jisty ze tvoje auto nekde skonci na dily bud ted nekde stoji a ceka az slehne voda a jestli auto nekdo nesleduje nebo uz je v nejake hale a uz nema dvere, sedacky a predek. kde asi je se tezko tipuje, mohla to byt Prazska parta co ma halu nekde kolem Prahy nebo odjela smer Usti, Decin, Teplice.

Schanim chromove lyziny a ptal sem se pres mail cloveka co rozebira SAG I,II a rikal ze chromove lyziny nema a ze jich je malo, jestli se nekde ukazou muzes si byt skoro jisty ze jsou tvoje, mel si holt TDI a slusnou vybavu, to je pro zlodeje nejzajimavejsi.
pokud najdes na netu nejaky svuj dil a tak i auto bude ti to k nicemu, bude rozrezane tak ze ho zadny klempir nesvari-vlastni zkusenost s nalezenym autem, navic tim riskujes ze ti pojistovna vrati srot a par haleru.

10 kvě 11, 17:39:39
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW r.v.1997
Odpovědět s citací
je to hnus co se deje :cry: me vybrali hondu cr-v plyn trikrat behem dvou mesicu svi..e,chodili tam nak do obchodu,us jsem premyslel,ze si tam na nej pockam,ale koupil jsem alarm sem tam to necham u baraku zahoukat a mam klyd,na galiho si zatim nikdo netrouf a doufam ze to tak i zustane,to bych tam dal nejakeho zubateho mazlika.tveho auti je mi lito,douzam ze se ti podari sehnat stejne

18 čer 11, 0:44:51
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2002
Odpovědět s citací
zvláštní viď , namontoval si alarm a je klid?!?!?
jestli ho v galaxe nemáš tak to může být otázkou času kdy se najde někdo komu se zalíbí na ND.
pravda je že galaxa co mám od příbuznejch alarm neměla 10 let a nic se nestalo ale to jen proto že parkoval přes noc v garáži a ve dne v práci, nenechával v autě nic cenného a rádio bylo 1din z výroby.

18 čer 11, 13:19:23
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW r.v.1997
Odpovědět s citací
jo mam klyd :-D but to toho dotycneho odradilo,nebo ho nekdo sejmul misto me :twisted: ale kazdopadne ho dam i do galiho,nemam tam dalkove na central tak aspon dve mouchy jednou ranou :smt023

19 čer 11, 15:13:15
Uživatel

Odpovědět s citací
Ahoj, tak nakonec po 3 měsících se auto našlo. Zaparkovaný celkem blízko od policie, s botičkou...
Nechali ho kluci vychladnout a nevšimli si, že jsme měli starou parkovací kartu. Bylo rozlomeny zapalovaní, vymontovaná
baterie. Odnesli druhou řadu sedaček, dětské sedačky a roletu. Drobnosti jako nabíječky, brejle, držák telefonu a autorádio s navigací BECKER tam zůstaly...
Každopádně auto už má pojišťovna a jde to mimo mě. Drobnosti mi zůstaly. Jo a odnesl jsem si zánovní gumovou vanu do kufru
a origo gumové koberečky. Dám to do inzerce za nějaký mrzký peníz.
Jinak všem přeji klidný začátek školního roku a dobře zabezpečený :smt1133:

02 zář 11, 11:38:03
Uživatel

Odpovědět s citací
Jak to, že má auto pojišťovna? Ty si ho nemusíš vzít, když se našlo?

02 zář 11, 18:45:22
Uživatel

Odpovědět s citací
Pojištěný bylo u Allianz, potom, co jsem to všechno nahlásil, jsem odevzdal veškerý doklady a klíče. Jakmile to policajti uzavřeli, vyplatili mě pojistný plnění. Co jsem se ptal pojišťováka, tak prostě tímto auto patří pojišťovně. Co s ním udělá je na ní. Nechali mě si vzít svoje věci co tam zbyly a odtahovka odvezla busika od policajtů pojišťovně. Prý je to normální postup. Pokud by dodatečně chtěli vrátit vyplacený prachy byl bych dost překvapenej... kdyžtak sem pak dopíšu, jak to nakonec dopadlo.

04 zář 11, 18:10:11
Uživatel

Odpovědět s citací
Tak tohle mě docela zajímá, protože jsem slyšel, že když se najde alespoň část auta, tak pojišťovna peníze nevyplatí, jak je to v případě, že jsou peníze vyplaceny a auto se potom najde, to nevím.

04 zář 11, 19:41:54
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Chápu, že pojišťovna někdy nefunguje logicky, ale policajti to uzavřeli a pojišťovna na základě toho vyplatila plnění...

Pak se sice auto našlo, ale jaksi počítají s tím, že za plnění jsi si koupil jiné vozidlo, nebo prostě ho již nemáš apod. A pak by z tebe těžko tahali prachy, neboť všichni jste jednali v dobré víře a to, že se auto našlo je více-méně malý zázrak, jenže to nikdo nemohl dopředu vědět... a je přece trošku na halvu, vzít si plnění a čekat dlouhou dobu, zda se auto náhodou nenajde a nebude ho pojišťovna chtít zpět... nehledě na to, že auto může být poškozené, nabourané atd...

Je ovšem dost možné, pokud bys to plnění ještě měl, a trval na tom, že chceš zpět své vozidlo, se dohodnout s pojišťovnou a vrátit plnění a vzít si svůj vůz, ale tohle je dost nepravděpodobná možnost...

05 zář 11, 16:06:49
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další