Logo
Právě je 16 pro 18, 20:54:13

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Vyhřívání předního okna 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW
Odpovědět s citací
Tak opravdu nevím ja ty dělám ve fabrice kde se ty okna dělají a dokonce na provoze kde se připravují ty bezpečnostní folie s osnovou drátků na vyhřev.Na spodní hraně skla je měděná zběrnice v jednom kuse a jsou na ní dva konektory tak pokud by jeden byl odpojen nebo nějak poškozen nělo by celé okno fungova.Je to logické když nahoře je kostra a dole jsou oba připojené na plus.Dle mého názoru tomu tak je a až budou dělat na náhradní díly na naše auta tak změřím odpor mezi kostrou a oběma konektory pro připojení plusu.Pokud je vědší část těch drátků na vyhřev poškozena tak by se to tak mělo teoreticky poznat.

26 zář 12, 8:40:03
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
Odpovědět s citací
ahojky,mám 1,9 tdi,66kw,a s vyhříváním,při sepnutí mi taktéž neodmlží asi 15cm pruh uprostřed,má dvě lupky od šutru,to asi bude tím,skla mám pojištěny,jak je napojen ohřev,konektory?a kde?,vůz mám chvíli.nemám manuál,dá se sehnat?

12 lis 12, 22:49:34
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW r.v.1996
Odpovědět s citací
Ahoj kluci, nevyhriva mi přední okno, změřil jsem okno a má cca 13 ohmů i druhý okruh má 13 ohmů, a relatko 149 a 170 jsou dobré, ale nepochopil jsem které relatko je na vyhřívání skla? Kdo poradí jak to funguje, časové přepínací a klasické rozpínací mě cvaká jen to rozpínací 170. Děkuji za rady

02 led 17, 14:52:30
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3