Logo
Poslední návštěva: 25 čer 18, 11:00:01
Právě je 25 čer 18, 11:00:01

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Vyhřívané čelní sklo 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.1998
bodyvlk a z ktoreho mojho prispevku usudzujes ze som pisal ze ten 4pinovy konektor ma nieco spolocne z vyhrievanim celneho skla?ja som len zb.z odpisal na co by mohol byt ten konektor tak neviem co riesis :-o

13 úno 11, 20:55:56
Uživatel

Auto: VW Sharan I 1.9 TDi 81 kW
Rekapitulace: ke spínači ve středovém panelu již kabely jsou přivedeny. Musíš dát nový spínač, je sdružený pro spínání zadního a předního výhřevu. Tam to jenom zapojíš do spínače. Dále musíš sehnat nové relátko na výhřev zadního okna a nové relátko s kabeláží pro výhřev předního okna. Ta kabeláž se dá sehnat na vrakárně a to je to nejhlavnější, co ti asi chybí. Kabeláž obsahuje: přívod + k oknu, + signál od altíku, propojení s kabeláží co je již v autě (ta je zatím schovaná v tzv. hnízdě pod přístrojovkou), držák relátka. To je tak asi vše. Pokud není něco jasné, napiš. Pomalejší nejsi, za to se omlouvám.
Pro marka8, já nic takového netvrdím. Z čeho tak usuzuješ? Jenom jsem napsal, že ten kabel to určitě není.

13 úno 11, 21:13:41
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
Chci se zeptat, jestli když je auto v teplé garáži, sepne mi vyhřívání čelního skla, nebo jen když je sklo venku zamlžené, nebo namrzlé. Nemáte někdo nějaké poznatky k tomuhle? Sehnal jsem relé, ale v garáži to nefunguje. Zadní ano.

10 úno 17, 19:13:37
 [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4