Logo
Poslední návštěva: 25 čer 18, 3:29:38
Právě je 25 čer 18, 3:29:38

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Jak zamknout nastartovane auto ? 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
normal nastarovane zamknut mechanicky druhym klucom - zamkom na vodicovej strane - cidla alarmu sa neaktivovali...

www.discus.sk
www.nakupujlacno.eu

14 úno 10, 23:48:44
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW Ghia
Takže to jde druhým klíčkem a je to OK, předpokládám...? Já jsem nad tím též špekuloval a to kvůli běžícímu Bufíku. Může se stát, že vyjedu z domu, bufík v těchto mrazivých dnech poslušně naběhne a já potřebuju na minutku zastavit např. u pošty, ale je mi líto, nechat kvůli jedné či dvěma minutám "chcípnout" motor a hlavně vypnout "Buf", když se právě rozeběhl, není to pro jeho životnost vůbec dobré. Takže by bylo fajn jen auto zamknout a motor a tím i bufik nechat běžet.
Jinak i kvůli tomuto jsem si dal do auta třípolohový vypínač bufíku a když vím, že budu ještě potřebovat kousek od domova něco zařizovat např. na poště, která je jen 3 km jízdy, tak topení - buf - před nastartováním vypnu a zapnu až po druhém nastartování a odjezdu od pošty. :cool:

16 úno 10, 21:28:26
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2002
Dneska sem to vyzkouěel obyč klíčem nastartuju a dálkou to normálně zamknu. :smt023

15 bře 10, 9:27:34
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
Riešenie je jednoduché, autoalarm MAGICAR cca7000sk okrem iných funkcii ponúka aj dialkový štart. Nie je treba chodit ráno ku autu, ked dopíjam ráno kávu naštartujem cez DO a o pár minút je motor zohriaty sedačka tiež a podla toho v akom stave nechám kúrenie tak to aj kúri. Dalšia vec, po naštartovaní, pri tej káve zapnem samostatne vyhrievanie predné/zadné sklo. Trvá to 10 minút, ked nestíham tak to predlžim. Auto je celú dobu zamknuté po príchode ku autu normalne odomknem cez DO a do 20 sekund bud zhasne alebo dam klúč do spínačky a hotovo. :-D :-D :-D Premenujem túto tému na: Ako naštartovat zamknuté auto? PS: Na skle je okrem iného snímač cez ktorý sa dá korektne otvorit auto pomocou vyklopkania kodu.(zabudnuté klúče v aute).

12 led 11, 20:08:02
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
Taky jsem to tak už potřeboval udělat. Speciálním pohybem "vylomím" ten dálkáč z klíče. Ten zůstane v zapalování a auto zamknu dálkáčem :-D

20 bře 15, 17:14:11
 [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2