Logo
Poslední návštěva: 19 čer 18, 13:30:07
Právě je 19 čer 18, 13:30:07

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Imobilizér 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.1999
Normálně točí... to je na tom to nejděsivější. Všechno jiný je jak má být. Neumim poznat, jestli jde do motoru nafta... ale točí.

22 kvě 12, 22:15:37
Uživatel

Auto: Ford Focus II 1.6 Ti-VCT r.v.2005
Pokud normálně točí a nechytne a ani ti předtím neproblikne kontrolka žhavení tak je to jasně relé č.109. Fakt, věř mi. Vyzkoušeno!!!

Ideál je si ho od někoho půjčit aby jsi nevyhazoval peníze zbytečně, ale já bych neváhal a koupil nové. Nebo pokud se trošku vyznáš v elektrice tak to své vyndej a proletuj spoje a mělo by zase makat.

Kamarád měl stejný problém jako ty (někdy nastartoval v pohodě, někdy neproblikla kontrolka a jen mu Sharan točil ale nechytl) a po výměně tohoto relé naprosto v pohodě.

Je to na tobě!

23 kvě 12, 19:00:16
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.1999
No to je konečně rozumný slovo. Asi si ho od někoho půjčim, a vyzkoušim to. Nevíš jaký má třeba to relé kód v tom VW systému?!

Díky.

Edit Brian: nepoužívej citaci na stejné stránce :arrow: viewtopic.php?f=19&t=11 :-)

23 kvě 12, 22:56:44
Uživatel

Auto: Ford Focus II 1.6 Ti-VCT r.v.2005
Tak to bohužel nevím :-( . Ale myslím si, že když budeš shánět relé č.109 tak budou prostě vědět. Nevím jak na tvém modelu a roku výroby, ale u mě je relé hnedka navrchu releového roštu, takže když bych měl problém já, tak ho vyndám a s ním zajdu do obchodu.

Ale já mám r.v.96 takže bez centrální elektriky.

24 kvě 12, 19:21:18
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW
Mám úplně stejný problém, ale aspoň vím čím to je. Jedná se o ochranu imobilizéru proti ukradení vozidla. Pokud někde zastavíš, vyndáš klíčky ale auto nezamkneš, tak po necelé minutě imobilizér odpojí čerpadlo a tím pádem nejde ani žhavení. Mám vychytaný že když se mi to stane, tak mi stačí auto zamknout a přibližně po 3 - 5 minutách můžu frčet. Takže radši při opuštění vozidla zamykat. Jo a je to propojené s tlakovým spínačem na dveřích u řidiče, Dokavaď je neotevřeš tak se to neblokne. Existují 2 vychytávky jak to obejít - buď přes vag zrušit funkci u imobilizéru, nebo odpojit spínač u dveří řidiče. Záleží na tobě - ale ber to tak že pokud potom někde zapomeneš odemčené auto, ta ti s tím někdo odjede.

15 čer 12, 15:13:50
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.0i 85 kW
Chci se zeptat, zda auto nějakým způsobem signalizuje, že je blokováno imobilizérem.
Někde na německých stránkách jsem snad pochopil, že blokuje-li nastartování auta imobilizér,
bliká ledka ve dveřích.. Je to možné?
Auto mi nejde nastartovat a podle toho, co čtu v předchozím příspěvku by to mohlo být tím, že jsem otevřel zadní dveře při zamčeném autě (mám tam upravené mechanické nezávislé otevírání)
Starter točí, motor nenaskočí...
Testoval jsem relátka, kontroloval pojistky. Když pustím natvrdo benzin.čerpadlo, taky nechytne.
Jen mi přijde, že po zapnutí klíčku nesepne nějaké relé (není tam to hlasitý cvaknutí, jen slaboučké), snad spíná rel.30 poz.R3 a to benzinové R12..)
??????? :prayer:
Díky

20 bře 15, 21:41:52
 [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2