Logo
Poslední návštěva: 25 čer 18, 13:08:22
Právě je 25 čer 18, 13:08:22

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 4 ] 
 Jak otevřít auto? 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW
Zdravím všechny. Mam problém s mým Galaxem. Na autě mi už od doby co jsem ho koupil nefunguje dálkové ovládání na centrál a dnes mi bohužel :evil: auto nejde odemknout už ani mechanicky. Zámek u řidiče i u spolujezdce jakoby vůbec nezabral a do pátých dveří mi vůbec nejde klíč zastrčit. Neví někdo jak bych se do auta mohl dostat? Jsem z Mohelnice (Olomoucko). Děkuji za rady.

17 bře 13, 8:31:13
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.2000
Ahoj
Nejsem si úplně jistá, jestli jsem to udělala u galaxe, ale sundala jsem lištu kolem skla na dveřích a pak opatrně háčkem otevřít. Byla to drbačka, je to dost schovaný. V podstatě je to stejný jako stará škodovka, akorát s tím rozdílem že tady se musíš dívat do dveří a chytnout za to správný táhlo. Víc poradit neumím. Nebyt v práci, tak na to zaběhnu mrknout. Snad někdo bude mít i jinou radu

17 bře 13, 10:14:41 ICQ
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW r.v.1996
když se postavíš před řidičove dveře tak rukou vem v pravo nahoře roh dveří a trošku ho odehni a do vzniklé mezery dej nejlépe dřevěný klínek který ti tu mezeru podrží, bohatě stačí asi centimetr. pak budeš potřebovat delší pevný drát (nejlépe pasuje svářečský 3,2mm)na jehož spodním konci uděláš jakoby tvar Z kterým zajedeš uvnitř auta za kličku a vrch ohneš do protisměru aby si měl páku. pak už se jen trefit za kličku a otočit. snad jsem to dobře popsal, pak dej vědět jak to dopadlo

18 bře 13, 17:07:58
Uživatel

Auto: Ford Focus II 1.6 Ti-VCT r.v.2005
Tohle téma se mi snad jen zdá!!!!! :evil:

Když už radíte takovéhle věci tak proč ne přes SZ?????? (Je mi jasné, že toho je na netu spousty, ale proč zrovna i tady?)!

18 bře 13, 20:40:54
 [ Příspěvků: 4 ]