Logo
Poslední návštěva: 21 čer 18, 3:15:09
Právě je 21 čer 18, 3:15:09

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 13 ] 
 Odemčení dveří 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.2000
Volám o pomoc. Nikde sem tu stejnej problém nenašla, ale třeba někdo bude vědět. Zlobilo mě odemykání a zamykání dveří. Levý dveře mi zamčou kufr a nádrž, pravý jen přední dveře a zadek ručně. Včera se zamknulo celý auto a běhalo to celej den dobře. Večer sem klasicky zamknula auto na dvojitej zámek a teť ráno už neodemknu zadní dveře. ani klíčem, ani ručně ze vnitř. Je nějakej způsob jak to odemknout? Předpokládám že asi bude zlomenej drát v některé z průchodek. Jenže než sem se k tomu dostala, tak jsem dopadla takhle. '](*,)'

A ještě jednu prosbu mám. blbec jsem si smazala funkční vag. Nemá někdo odkaz kde stáhnout správnou verzi?
Díky za jakoukoliv radu a pomoc

Naposledy upravil Dyna dne 07 čer 15, 9:31:24, celkově upraveno 1

08 srp 13, 9:07:31 ICQ
Uživatel

Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
Klíčem by to mělo jít i bez baterky. Jinak nejspíš kuchnout zadní tapec a otevřít. Nebo zkoušet a doufat, že se to jednou povede, a pak pronto opravit.

11 srp 13, 18:21:59 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

dnes už to zase běhá. musím to kuchnout a prohlídnout. Jen toho času se mi nějak nedostává

12 srp 13, 13:28:34 ICQ
Uživatel

Auto: Ford Galaxy l 1.9 TDi 81 kW
Řešil jsem stejný problém zamkl jsem auto a pak se odemkli všechny dveře až na kufr a tak jsem vzal vrtačku a 30 sukovák a doprostřed zhruba 10 cm na podlahou jsem vyvrtal díru a prstem chytil za táhlo zámku a otevřel pak sem našel nějakou plastovou zátku nacvak sem jí tam a paráda pro příště. :-D Jo a bez baterky otevřít zadní dveře nejde táhlo ovládá servo.

15 srp 13, 14:53:57
Uživatel

Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
Faktem je, že já mám dvojkový model a tam to jde i bez baterky. U jedniček teda nevím, takže sorry za dezinformaci :oops:

16 srp 13, 4:34:32 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Já to ještě upřesním. Mě nejšlo o kufr, ten si umím otevřít i zevnitř auta. Mě šlo o levý a pravý dveře. Zatím jsem to vyřešila tak, že odemykám a zamykám ručně. Až bude čas a finance, pak to budu řešit dál. I tak díky za rady :smt023 :)

18 srp 13, 20:52:16 ICQ
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW, 1997
U mně je podobný problém. Ale zajímavé je to, že dveře se nezavírají jen v zimě a na podzim když je venku velká vlhkost. Zjistil jsem to prostě tak, že když je slunečno a sucho, i když mrzne, tak je vše OK.
Co tak zjistit, jestli se nedostala na zavírání voda?

28 srp 13, 16:17:57
Uživatel

Teť dva dny pršelo a všechno funguje :lol: teda až na brzd. spínač. to auto už si ze mě fakt dělá srandu. Ale asi bych to viděla na přerušenej drát někde podle chování. Ale znáte to určitě taky. Kovářova kobyla ....... Dnes se celej den drbu s bráchovou feldou a na svoje nemám čas. Asi budu muset zase začít dělat na autě po nocích, jinak se k tomu nedostanu.

28 srp 13, 18:27:53 ICQ
Uživatel

Auto: VW Sharan I 1.9 TDi 81 kW
U jedniček jde kufr odemknout a otevřít i při odpojené baterii. Klíčem se otočí doleva (když je to v pořádku je tam malý odpor klíče). Celý mechanismus je v jednom kuse, není tam žádné lanko apod..

02 zář 13, 12:57:34
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW AHU r.v.1997
Mám podobný problém už dlouho, už to bylo 2x opravované, dokonce vyměnili kabely mezi sloupkem a dveřma, furt to zlobí. Taky se mi zdá, že hlavně v zimě či vlhkosti.
Vypadá to tak, že auto centrálem zamknu... z obou zadních dveří se ozve tiché bzučení a asi po 3-4 sekundách jsou oboje zadní dveře zas odemčené. Jedno z nich nejde ani ručně zaklapnout zevnitř - dost nepříjemné nechávat auto nezamčené.
No a někdy se stane, že ty pravé zadní se odemčením naopak zamknou a nejdou otevřít vůbec.
Zajímalo by mě, čím by to mohlo být. Máte někdo radu?
Tipoval bych na komfortní jednotku pod sedadlem řidiče (když to dělají obě 2 dveře).

Děkuji

02 led 14, 12:06:01
Uživatel

Já se z toho auta fakt jednou zblázním. Původní problém se nevyřešil, jen jsem zjistila jak zamčený dveře otevřít zevnitř. Stačí párkrát zevnitř zamčít a zase otevřít a zámek se odemkne. Teť se mi to ale asi zbláznilo úplně. Auto zamknu a než od něj odejdu, tak je celý odemčený. Případně se jedny dveře neodemknou a při znovu zamčení se odemknou. '](*,)' '](*,)' Teť parkuju na dvoře, tak dnes v noci mě to netrápí, ale ....... Měl by někdo radu?

06 čer 15, 22:31:05 ICQ
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
Seš si jistá, že máš v pořádku všechny kabely v průchodkách, ve všech 5ti dveřích?

Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini Seq, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

07 čer 15, 15:01:39 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

úplně na 100% si jistá nejsem, protože sem je neprohlížela já. :-k zítra to ještě zkouknu sama. levý přední dveře jsou měněný, kufr mám znovu napojovanej. Prohlídnu, prozkoumám.

07 čer 15, 18:23:17 ICQ
 [ Příspěvků: 13 ]