Logo
Právě je 20 zář 18, 8:09:30

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Zadní náhon 4x4 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
Odpovědět s citací
Předně se omlouvám, pokud už tu nějaké podobné vlákno je, ale nenašel jsem ho.

Jak je řešen zadní náhon na SAGu do roku 2000, resp. v čem je rozdíl oproti předohrabce. O co mi jde. Našel jsem čtyřkolového Sharana s VR6kou z roku 2000 s kleklým automatem, ve kterém se navíc někdo hrabal a polovina vnitřku převodovky leží v kufru. Představa by byla taková, místo automatu tam dát manuál ale zachovat i ten zadek. Podle fotek co jsem koukal, tak k normální převodovce je přisroubován diferák. Jde mi o to, jestli můžu použít manuální převodovku jen z předokolky a jestli na to pak půjde naroubovat ten haldex. A pokud ano, tak co je ještě k tomu potřeba. Pokud někdo máte nějaké fotky jak je to spojené s převodovkou, tak sem s nimi.

Není to pro mne ale pro známého, jeho Galax z '97 je proti tomuhle Sharanu hnilej vrak, ten Sharan totiž posledních několik let nejezdil kvůli té lehlé převodovce. Na obvyklých místech nic není, je tam jen prohnutý práh, který půjde vytáhnout. Vypadá to, že to dřív měli policajti, ve předu to má v masce světla jako mívali majáky a na střeše jsou vidět čtyři zavařené, zakytované a nastříkané díry ve světlejším odstínu bíle.

Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini Seq, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

03 zář 14, 19:31:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]