Logo
Poslední návštěva: 24 čer 18, 2:36:44
Právě je 24 čer 18, 2:36:44

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Klimatizace 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: VW Sharan II 1.9 TDi PD 85 kW
Pokud si dobře pamatuji, tak se vystříkávají výdechy topení - otvory pro přístup vzduchu do vnitřku auta...

VW Sharan II 1.9 TDI 85KW ... ,EX - FORD GALAXY 2.0DOHC + LPG

10 srp 12, 15:32:49
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.0i 85 kW r.v.1996
No nejsem si jistej, ale mám za to že se to má dát na podlahu ke spolujezdci - tam by mělo být nasávání.

10 srp 12, 21:03:25 ICQ
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Pokud ho máš z hadičkou,tak to znamená,že se musíš dostat sním na výparník a vystříkat sním žebrování výparníku.Postup je vysušit výparník cca 5-10minut pustit ventilátor,poté aplikovat dezinfekci na výparník nechat působit cca 3minuty.Pak nastartovat auto pustit klimatizaci na vnitřní okruh.Topení dát na nejniší teplotu a větráky pustit na sebe a nohy a dát je na půlku.Zavřít dveře a nechat to běhat cca 10minut.Po 10minutách auto vypneš a necháš stále uzavřený cca 20minut.Poté vyvětráš auto tím,že otevřeš všechny dveře a pustíš větrák aby se vysušil výparník.

11 srp 12, 7:23:41
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW r.v.1997
dik kluci a kde presne to mam striknout,nemam poneti,ve ktere casti mam ten výparnik hledat :-k

11 srp 12, 10:03:22
Uživatel

Auto: VW Sharan I 2.8i 128 kW VR6
Ahoj Všem.Potrebuji poradit...Včera sem doplnik klimu.Po zapnuti to cvakne spusti spojku a za chvili vypne,zase zapne a vypne........Nevite negdo z čeho mam začit?????Dekuji....email:dubyk@seznam.cz,mob.608046985.

WV Sharan I 2,8 VR6 128kW,LPG
Ford Galaxy I 2,0i 85kW

21 srp 12, 11:57:14 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.0 DOHC 85 kW LPG r.v.1999
Než začneš vyhazovat peníze za plnění, najdi tlakový spínač...já ho měl u vysoušeče u kola spolujezce..změž to na obou přívodech..pokud při zapnutí ti do tlakoveho spínače jde 12Va za ním už nic,je tam málo naplně nebo vadný tlak spínač,jel bych změřit naplň..pokud nejde 12V ani do tlakoveho spínče,nevím jak u tvého ale u mého auta je termoctat s čidlem na výparníku u mě byla chyba tam...dále je v okruhu teplotní spínač já ho mám umístěný u jednotky klimošky...Já už mám termostat opravený a udržuje na výparníku kolem 1st.C čili také spíná a rozpíná..

21 srp 12, 20:23:24
Uživatel

Auto: bmw 330xi touring
ahoj lidi, máte někdo zkušenosti s výměnou chladiče klimatizace na GI ?

19 dub 13, 11:12:32
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
prosím, hledám schema na el.svazek od ŘJ větráků k čidlům atd...
manual klima TDI AHU 66 kW

10 čer 13, 21:37:22
Uživatel

Zdravím. Už tretí krát mi praska trubka klímy pod kompesorom, kde je pripevnená objímkou k motoru. Predpokladám, že to može byť aj tým upevnením k motoru a tým pádom aj prenosu zbytočných vibrácií na trubku. Napadlo ma, či by nebolo možné ten kúsok trubky vyhodiť a nahradiť ho hadicou s rovnakým priemerom a neupevniť ju k motoru ale napr. k chladiču. Nemá s tým niekto skúsenosti, či by to bolo reálne funkčné?
Ďakujem za každý aj negavítny názor :?:

02 srp 13, 9:53:34
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
hele, mozna je to blbost, ale nemas nahodou vytahane silentbloky na motoru? Pokud by byli v riti, tak se motor daleko vic klepe a pak to teda muze utrhnout i tu trubku.

Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini Seq, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

02 srp 13, 11:38:07 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

nemusi to byt blbost, len ta trubka mi tam praska tak za 2-3 roky. Dat zvarit to nie je az taky problem, len vybrat ju je horsie. Ide o to, ze tam je najblizsie k motoru /negativny vplyv vibracii a teploty/ napevno a potom dalej k chladicu. Keby ze ten motor a to rizikove miesto obidem, mozno to pomoze. Ci su to silentbloky, to neviem, nemam ten pocit zeby boli vybuchane. A kamarat ma GII a ten je na tom podobne s rovnakym miestom.. mozno by by sa hodila statistika, kde to najviac praska... :smt100

02 srp 13, 14:12:08
Uživatel

Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
ahojte potreboval by som pocut nazor predtym nez to pojde do servisu.
z nicoho nic auto prestalo chladit.doslova z minuty na minutu.
mam teplmer z cidlom - z fukaru mi ide 42st. klima CLIMATRONIC na 22 AUTO.
Auto bolo u chalana - napln je v poriadku neprislo k uniku.

Dlasia vec ktoru som zpozoroval je ze ked auto stoji - klima sa chyti a zacne chladit
no vystup vo vetraku je max 24st potom zacina opet kurit, no toto sa neudeje za jazdy vtedy len kuri na tych 42.

ten chalan co mi pozeral napln a unik tvrdil ze to moze robit expazny ventil?
vobec nemam predstavu co sa stalo , len nechcem prist do servisu a tam na mna vysype ze cela klima von a novu ked to moze byt len sucat ktoru sa mu nebude chciet menit ci sa mu to neoplati , tak to pomeni cele - uz som mal taku skusenost bohuzial.

www.discus.sk
www.nakupujlacno.eu

07 srp 13, 17:26:18
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.0i 85 kW r.v.1996
Nevíte někdo k čemu slouží spínač klimatizace vzduchu S37? Měl by být snad tlakový, jde k němu modrožlutý svazek a je na svorkovnici C300.
Nejde mi kvůli němu klimoška a diagnostika hlásí že je vše OK.

13 kvě 14, 19:02:28 ICQ
Uživatel

Auto: Seat Alhambra II 1.9 TDi PD 85 kW
klima poriesena - fungovala cele leto(aj Chorvatske),
takze unik cez zle namontovany vysusac, / vymena vysusaca a trubiek z vrakoviska/
tak isto nefungujuci kompresor klimi /tak isto vyskusane 4ks z vrakacu kym sa nasiekl funkcny/
ked to spojadnili v servise a nechali bezat tak buchla (roztrhlo ju) taka stvorcova vec co je pripevnena na deliacej stene /vymena veci plus taka hruba hlinikova trubka co si to odniesla/
od vtedy 4000km klimujem kolko potrebujem
- cenu neviem ale lacno chalan v Nitre sspravil (robil mi viac veci naraz a bolo mi blbe sa ho pytat ze co za co uctoval...)

www.discus.sk
www.nakupujlacno.eu

02 zář 14, 19:59:09
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW
Ahoj, stal jsem se před několika měsíci hrdým majitelem Ford Galaxy 1,9tdi 96kw. S autem naprostá spokojenost, teda až na klimu. Už druhý týden procházím témata a čím více toho čtu, tím více jsem z toho jelen. Každý den už mám radost, že problém vyřeším a ono prd. Popíšu sem svůj problém a budu doufat, že někdo poradí, abych se finančně nezrujnoval pokusy o opravu:)
Galaxyna stále jen topí, přepnu na studený vzduch a nic, klima nesepne a ani nesvítí tlačítka, přepínání ventilátorů ( okno, nohy atd) nefunguje, stále to pere z palubky přímo na mě. Včera jsem zkusil vyměnit celý ovládací panel ale nic..chová se to stále stejně. V servisech to tu je samej odborník..jeden řekne řídící jednotka ventilátoru (vyměněno, žádná změna) druhej jednotka komformity... Prosím vás kolegové o radu a nebo doporučení na někoho fundovaného na Chomutovsku. Každý týden jezdím 1200km a začíná být teplo takže v autě pěknej hnus :( díky moc. Pavel

26 dub 15, 8:44:21
 [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další