Logo
Poslední návštěva: 21 čer 18, 13:33:39
Právě je 21 čer 18, 13:33:39

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Schéma pojistek 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
AAAhoj, mám tu teď G I ve kterém řádil "šílenej elektrikář". Potřebuju mimo jiné vyřešit radio. Nehraje. Podle popisu pojistek je pro rádip pojistka č. 21, ta je v pořádku. Konektor rádia je ten placatej Fordí, rádio je kenwood přez redukci ford / iso.. Proud jde na pin 1, (rudá, 2.5mm). Co ale nejde, tak po zapnutí zapalování na pinu 3 stále nic není. Koukal jsem na schéma co mám na GI, ale to je zřejmě na modely od 97, má už jinak rozložené pojistky.

Nevíte někdo, přerz kterou pojistku jde do rádia napájení po zapnutí klíčku, ať vím čeho se chytit? Tahat novej kabel a 'někam' ho připojit je až ta nejposlednější varianta, které bych se nejraději vyhnul a spíš použil stávající vedení.

Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini Seq, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

19 kvě 14, 16:55:57 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
...odpovím si sám, vzpomněl jsem si, že mám starý TIS. Kabel z pinu 3 vede ve svazku za budíky, kde je spojen s dalšími vodiči k alarmu/centrálu, hands free, , ale hlavně to vede k pojistkám na rudý konektor 108 na pin 7 a přívod je od spínačky z konektoru C185 zřejmě z pinu 1. To už nezjistím, v autě je magicar se startovacím tlačítkem a ten vodič od spínačky je volný. To je tak, když alarm montuje někdo, kdo tomu nerozumí. Fakt na pěst.

Ford Galaxy Ghia 2001 V6 150kW Tiptronic, LPG Tartarini Seq, nezávislé topení B5W-SC s EasyStart R+
Líitám jak utrženej ze řetězu, podle toho to taky vypadá: Obrázek LPG

19 kvě 14, 21:58:00 Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.0i 85 kW
Múže mi prosím někdo poradit jestli GALAXY I rv.95 2i 85kw má nějaké hlavní relé?
Po delší cestě jsem zaparkoval vytáhnul klíček (že zdechnu motor) a on pořád vrčel (rádio se vyplo a motor ne)
Musel jsem to zdechnout přes zařazenou rychlost a i s vytaženým klíčkem pořád svítili kontrolky na palubovce jak kdyby byl kliček strčený ve spínačce.

06 zář 14, 6:50:52
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 66 kW
Nemá někdo prosím schéma pojistek v Galaxy I, 1.9 Tdi, r.v. 1998? Děkuji.

10 úno 17, 19:15:34
 [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2