Logo
Právě je 25 srp 19, 11:54:18

E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Chladící okruh 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.3i 107 kW
Odpovědět s citací
a co hadice v motorovém prostoru co vedou do topení? jsou obě teplý. Myslím tu vstupní i výstupní. Není cítit v autě nasládlej zápach a nemlží abnormálně přední okno? Ono u galaxe rádo teče topení v tom spoji pod palubovkou ...

14 led 19, 19:32:55
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Odpovědět s citací
Díky za reakci, zatím jsem si v autě žádného zápachu nevšiml. Okno nijak extrémně nerosí, ale nyní víc a víc využívám vyhřívání čelního skla když mi to topení nemaká. Na hadice zítra kouknu až přijedu do práce.

14 led 19, 20:58:14
Uživatel

Odpovědět s citací
Marie Chladna píše:
Prosím o Vaše rady.Vyrovnávací nádrž chladící kapaliny se mi natlakuje tak,že voda klesne pod min.a rozsvítí se kontrola chladící kapaliny.Když povolím víčko, tak se voda vrátí na max.Nerad bych šel do těsnění pod hlavou kvůli takové blbosti jako je např.víčko nádržky '](*,)' '](*,)' Voda do oleje nejde ani naopak. Dík za každou radu.PEPA AC/DC :smt100 :smt100 :smt100

Zdravím,

již je o sice dávno, ale pokud sem občas zavítáte nepamatujete si jak to dopadlo?Těsnění?Hlava? Mám stejný problém až na tu kontrolku. Víčko nepomohlo.

díky

15 led 19, 14:03:15
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2001
Odpovědět s citací
Když maš nefunkčni bufik tak v zimnim obdobi pri normalni jizde to na 90nikdy nemužeš zahřat. [-X [-X [-X Maš stejny problem jako my vyměna tesneni pod hlavou te asi nemine '](*,)' '](*,)' '](*,)' Taky sme skoušeli vičko a všechno možne . Nakonec musela hlava dolu Od te doby vše OK. NAPIŠ SEM jak to dopadlo at se daři zdravi te AC DC. :smt023 :smt023 :smt023

15 led 19, 20:09:11
Profil ICQ
Uživatel

Odpovědět s citací
Ok, díky za info. Na 90 auto za cca 15km-20km jizdy vyleze, ale jak jsem psal, nechavam ho vždy 15min blafat než nakrmím zvířata (nebo kecá budík). Překvapuje mě jen, že to těsnění nezjistil mechanik z tech plynů z nádobky, ale já si to taky myslím. Nechce se mi ale dál do auta investovat, za pár tisíc by mě čekala dvouhmota a od začátku mám vadný synchron na čtyřce v převodovce (chlap mě tenkrát ukecal, že po výměně oleje to bude ok) a dále je tu dost koroze a stk v září do které by bylo třeba vyměnit asi i brzdové trubky a další a další tzn opravy převyšující cenu auta. Takže poptám výměnu, ale možná již neprovedu.

díky

Naposledy upravil Lada dne 15 led 19, 21:14:35, celkově upraveno 1

Odstraněna zbytečna citace viz pravidla https://www.ford-galaxy.cz/viewtopic.php?f=20&t=11

15 led 19, 21:07:24
Uživatel

Odpovědět s citací
Ahoj,
nechci Tě strašit, ale opravdu to bude nejspíš v těsnění. A to v lepším případě.

Měl jsem na chlup stejný problém, v autě zima jak v psírně, žena jezdila zabalená v dece, děti taktéž. Voda během jízdy zmizela, po otevření víčka byla po ukončení bublání zpět. Pokud jsem za studena něco dolil, tak po otevření víčka po jízdě přebublalo až ven. V oleji nic.
Pokusů bylo hodně, od víčka, přes ventilek v té slabé hadičce, pak 2x termostat a stále tosamé. Všichni mi říkali to, co my teď Tobě. Dlouho jsem o tom nechtěl slyšet. Nakonec hlava dolů na rentgen a srovnat.
Byla o 0,15 mm prohnutá. Pak nové těsnění, složit a topilo jak "fík". Stálo to sice peníze, ale konečně jsme jezdili ve vyhřátém autě už po pár km.

Ford Galaxy II 1,9 tdi AUY -prodáno

VW Sharan 1,9 tdi ASZ

15 led 19, 21:21:44
Uživatel

Odpovědět s citací
Tak jen abych poskytl info jak jsem dopadl s Galaxym, netopením apd. Auto přes zimu stálo, já koupil jiné menší vozítko a v létě do Galaxy zase skočil...Narodila se nám druhá dcerka a já začal řešit jak narvat do aut sedačky a kočárek a stýkalo se mi po prostoru, tažným na 2t apd. už x krát jsem si musel pujčovat jiné auto nebo shánět dopravu. Nechtěl jsem nejdřív řešit to těsnění a koukal jsem měsíce po jiném Galaxy s jiným problémem, abych udělal jedno dobrý auto. Nic co by bylo v lepším stavu než moje pod 30tis nebylo, buď shnile nebo stejný problém a další k tomu! Takže jsem se rozhodl, nyní je moje auto zas opravené a složené, hlava přebroušená i s ventily u nás v místě 500kč, otlakovaná v Racoškách 1200kč, byla v pořádku. Nové těsnění, šrouby, gumičky pod vstřiky vše možné kolem, vyměněny přední kotouče s destičkama, vyvařeny 2 nejhorší díry a za díly a práci navíc k té hlavě 13600kč.
Tak doufám, že mi ještě 2 roky pojezdí. Mrzím se, že jsem to neudělal hned a sháněl jiné auto, nakonec jsem se stejně k autu vrátil protože ten prostor, pohodlí, celkem ok výkon a tažný zařízení prostě u nás v rodině žádným jiným starším autem do 50tis nenahradím.

14 srp 19, 9:55:38
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW r.v.2001
Odpovědět s citací
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

14 srp 19, 19:20:26
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3