Logo
Poslední návštěva: 23 čer 18, 15:05:37
Právě je 23 čer 18, 15:05:37

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Stahováni oken 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: VW Sharan 1.9 TDi 96kw
Zdravim vas mam problem se stahovanim oken na Volkswagen Sharan r.v. 2005. Z mista ridice jdou stahovet vsechna okna ale pouze stahovat zpet to nejde okno u ridice stahovat nelze vubec. Jinak vsichni spolujezdci okna otevirat i zavirat mohou. Nemate s tim nekdo zkusenost nebo nema nekdo radu co s tim? Predem dekuji za odpoved

12 led 09, 11:47:13
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.1999
Ahoj, u :smt1133: s tím zkušenosti nemám, ale před tím jsem měl Fiat a z místa řidiče okna šla otevírat,ale nešla zavírat a od spolujezdce to fachčilo normálně - nic jiného,než přeskřípaný kabel mezi sloupkem a dveřmi u řidiče.

12 led 09, 12:55:55
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW r.v.2003
Měl jsem přesně stejný problém.Zkoušeli jsme všechno možný a nakonec to byly přetržený kabely mezi sloupkem a dveřmi. Odehni gumovou chráničku kabelů a zkontroluj kabeláž.

12 led 09, 18:06:48
Uživatel

Auto: VW Sharan 1.9 TDi 96kw
Tak jsem koukal na ty kabely mezi dverma a sloupkem a vsude jsou kabely v poradku. Pry by to moha delat i ridici jednotka u dveri ridice ale zase nekdo rika ze tim to byt nemuze ze by nefugovalo vubec zadny okno. Tak nevim asi mi nezbyde nic jinyho nez zajet primo do servisu Volkswagen:(

14 led 09, 12:02:19
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 1.9 TDi 81 kW r.v.1999
Zkoumal jsi je pohledem, nebo jsi za ně tahal, protože mohou být přerušeny pod bužírkou(izolací).A to není vidět. Ideální by bylo proklemovat - postupně - v tomto prostoru každý kabel a zkošet funkci oken. Závada může v podstatě být i v průchodce druhých dveří. Při těchto povětrnostních podmínkách to je ale hnusná práce. Pak bych teprve zajel do servisu,aby se podívali na ŘJ.

14 led 09, 12:18:14
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW Ghia
pikison-zajeď někde do teplé garáže ,vem pájku a cín oddělej gumový krk mezi sloupkem a dveřma a hledej.Není to zas tak strašné.V servisu zaplatiš balík peněz.Na 99% máš přerušený dratek.Pokud přijedeš do Zlína tak to opravime.

14 led 09, 14:28:13
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 96 kW
U GII mi jde z místa řidiče stáhnout a vytáhnout okénko spolujezdce na jedno zmáčknutí, u okna řidiče musím spínač držet celou dobu stahování/vytahování okna. Může mi prosím někdo poradit, jestli je problém ve spínači, případně jestli vůbec může okno u řidiče fungovat v "automatickém režimu" ?

23 pro 12, 11:51:11
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW 2001
Hoj,
normiš to teda není. U nás jde "automat" okno OD řidiče u řidiče i pro spolujezdce stejně. = 1. poloha tlačítka se musí držet, když ale procvaknu tlačítko na 2. polohu, dojede každé okno vepředu vždycky až na doraz. Nám to při suchu pěkně blbne, ta druhá auto doraz poloha jde jen za deště, potvora; chystám se to rozdělat. Do mikroelektroniky trochu fušuju, ale myslím, že spínačem to nebude, spíš to vidím na přelomený dráty někde po cestě ve dveřích nebo fest zoxidovaný kontakt v tlačítku. U spolujezdce na pravém místě je jen jednopolohový spínač, tam se to musí držet furt. Zajímalo by mě, jestli to tak má v GII každý, páč třeba v oktávce jsou všude = dokonce i vzadu dvoupolohové tlačítka.

Když bude chvilka času, rozeberu to vypínání a nafotím, pokud to tady ještě není, nehledal jsem.

Hezký klidný advent a hlavně žádný fofry ;-)

Kamil

23 pro 12, 14:30:16
Uživatel

Auto: VW Sharan 2.0 TDi 103 kW
druhá poloha funguje na obě přední okna stejně,
zkus stáhnout okno až dolu ! a hned zase až nahoru !,
jestli pak bude fungovat druhá poloha tlačítka, ve vodičích to nejni
... čus

23 pro 12, 20:20:01
Uživatel

Tak bohužel, druhá poloha spínače se pořád nechytá, asi opravdu vodič. Může někdo poradit, jak se nějak elegantně dostat dovnitř :?:

27 pro 12, 14:07:54
Uživatel

Moh by to pořád bejt ten spínač (nebo jsi ho už otestoval?), zkusím ho když tak vycvaknout z auta a rozebrat a nafotit. Nevím jak moc se do toho dá dostat, ale vlivem vlhkosti se může zaoxidovat to dosedací místo na spínači tak, že ani nehlesne. Mrknu a dám report ;-) Jinak do kabelů se určitě bude nejlíp dostávat sundáním tapecírunku atd. Myslím že tento návod tu někde je. Zatím! :-D

27 pro 12, 14:13:04
Uživatel

Viděl bych to spíš na ten spínač. Myslím že k pohonu půjde od spínače jen jeden drát, kdyby byl přerušený, nebude fungovat ani I.poloha. Celý kryt by měl jít nějak vycvaknout, myslím že do toho ovládání předchozí majitel asi už lezl, tapecíruňk na jedné straně nesedí úplně ideálně. Ztím díky :-D

27 pro 12, 15:02:17
Uživatel

Ty brďo jsem v pytli, vyndal jsem všecko ven, ale nemůžu ten panýlek s vypínačema rozšroubovat, páč je tam 7x mikro torx, co má hvězdičku max cca 1,5mm velkou. Tak malý vercajk tady u tchýně nemám. Podívám se zítra doma, ale nejsem si jistý, jestli ho vůbec sám budu mít... :-k Zkusím sehnat po známých, sám bych to vypínání potřeboval rozebrat a vyčistit, tak potom sem nahážu fotky. Event. kdyby to někdo už měl nafocený, uploadněte sem co můžete ;-)

27 pro 12, 18:39:29
Uživatel

Tak se mi přidal problém se stahováním okna u spolujezdce, sjede zhruba do poloviny a skřípne se. Má někdo zkušenosti s rozebráním tapecu? Prosím polopatisticky, našel jsem sice na podobném tématu obrázek, ale podle něj mi to nejde. Nerad bych to řešil způsobem "Kde nepomůže síla, pomůže ještě větší síla.." :roll:

20 led 13, 17:05:55
Uživatel

Tak jsem zkusil okno spravit, demontáž tapecu šla celkem snadno, akorát mám dojem, že to někdo přede mnou dělal krumpáčem, polovina křapek je urvaná, jsou utržené i ty jejich držáky nalepené zevnitř tapecu. Trochu jsem se potrápil jen s vycvaknutím táhla od kliky, nevěděl jsem, kde zabrat. Okno se křížilo, protože jeden z těch dvou plechových držáků, ve kterých je uchycené sklo, byl spadený dole ve dveřích. Když jsem jej vytáhl a chtěl nasadit zpátky do toho plastového jezdce co běhá po šínách, zjistil jsem, že je opačný! Držáky jsou zrcadlově obrácené a já mám dva stejné. jak to tam bylo nabastlené, na to jsem nepřišel. Pokud by někomu "přebývala" tato součástka a byl ochotný ji odprodat, dejte mi prosím vědět, pošlu fotku pro upřesnění.

10 úno 13, 18:30:42
 [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další