Logo
Právě je 24 zář 18, 21:50:15

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Autoservis Pavlíček - neznačkový Ford servis v Brně 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Odpovědět s citací
Tak přidávám jednu zkušenost, ať pořád jenom nečtu, ale taky přispívám. Potřeboval jsem udělat rozvody na Galaxy III, 2.0 TDCi. Dlouho jsem přemýšlel a hledal na netu komu "to svěřit", pak jsme se rozhodl pro autoservis Pavlíček v Brně na Kšírové (http://www.almara.cz/pavlicek/). A udělal jsem dobře - naprostá spokojenost. Chtěl jsem výměnu rozvodů s tím, že komponenty měnit podle toho, jak budou vypadat. Myšleno vodní pumpu. A k tomu servisní intervalovou prohlídku, protože jsem už měl na oleji najeto tak akorát.
Pan Pavlíček to se mnou probral, hlavně, že se případně ozve, kdyby něco našli, ale nechal jsme mu volnou ruku s tím, že když se mu to nebude zdát, ať to udělá. S tím, že pokud by to mělo valit do peněz, tak že se ozve. Rozpočet jsme udělali na 10 tis. Kč. V pondělí předání. V úterý v poledne volal, že je hotovo. Ve finále jsou nové celé rozvody včetně pumpy, která byla už načatá a jakési tlusté podložky, která byla rozlomená na 4 ks. Dále pak servisní výměna oleje, všech filtrů apod. Při kontrole mě našli ještě kousnuté zadní třmeny a destičky sjeté těsně u železa. Takže taky výměna a rozchození. Celková částka 12.054 Kč a moje spokojenost. Auto mi připadá, že jede podstatně lehčeji, což budou mít na svědomí ty kousnuté brzdy a motor, že má příjemný pravidelný chod.

Prostě za mě spokojenost. :smt023 Ale berte to jako moje hodnocení, třeba má někdo jiné špatné zkušenosti.

Mějte se a ať to všem dobře lítá.

18 bře 13, 17:55:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]