E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

2DIN DVD Autorádia-speciální

Návody,nápady a zkušenosti s vylepšováním svého auta.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jozin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2010, 23:03
Auto: Ford S Max 2.0 TDCi 103 kW

2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od jozin » 27 úno 2012, 22:58

Varování.Chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti s multifunkčním autorádiem s dvd a navigací,které vlastním asi rok a koupil jsem ho od http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... i/3-2-Ford které se vyrábí do mnoha tipů aut.Všechny funkce pracují vcelku dobře áž na to hlavní ,Tuner FM. Pokud chcete za jízdy poslouchat rádio mimo Prahu a další velká města budete mít smůlu a nevyhnete se neustálému rušení poslechu. AF aut.přelaďování stanic nefunguje a budete muset poslouchat to co právě na chvíli naladíte ručně. Dříve jsem poslouchal Rádio Beat z Prahy do Ústí nad Orlicí bez sebemenšího rušení nebo známky přepnutí na Rychnovský vysilač. Teď už ho neposlouchám ,ani rádio už nepouštím a poslouchám něco z USB nebo CD.Prodejce mně řekl,že to je okenní anténou,tak jsem zohyzdil aulo tou nejlepší se zesilovačem s mosfet tr. Nepomohlo to,jenom přibyli další neposlouchatelné stanice.Prodejce po kontrole radia tvrdí ,že je vše v pořádku a reklamace není možná.Po konzultaci ve více odborných firmách je to prý daň za to ostatní co tento přístroj umí. TV chodí jenom při velmi silném signálu a anténa musí být venku,samozřejmě při stojícím vozidle.Srovnání s původním orig. rádiem není vůbec možné a řadí se mezi přístroje do 1000Kč. Tyto přístroje prodává více prodejců a liší se nějakými drobnostmi.Rád bych vás před takovou koupí varoval protože cena těchto přístrojů se pohybuje od 8000 až po 20000Kč. Rád bych znal i vaše zkušenosti třeba na přístroje od firmy Kenwood ,Zenec. Takže kdo rád posloucháte rádio dobře si rozmyslete co koupíte!Tyto jak je prodejce nazývá"špičková autorádia" z Číny toho umí dost,ale kvalitní příjem z žadnou úpravou jak popisuje prodejce nedosáhnete a na TV nebo DVD za jízdy stejně koukat nebudete.Toť moje zkušenost za 13000Kč. tobiska.josef@seznam.cz
Naposledy upravil(a) jozin dne 18 zář 2012, 16:51, celkem upraveno 5 x.
Ford S Max 2.0 TDCi 103 kW čip 125 kW

Uživatelský avatar
goofy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 06 zář 2011, 17:50
Auto: VW Sharan II 1.9 TDi PD 85 kW
Bydliště: Bezuchov

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od goofy » 28 úno 2012, 07:36

Nějak jsi nemůžu pomoci,ale co jsem tak poslouchal různé radia v našich autech tak boužel nejlepší příjem na FM mělo obyč originální autoradio z opla. Já mám ve svém sony a dovolím jsi tvrdit že žadny šunt,ale spíše střední cesta a příjem FM je hodně slabý..nepočítám jízdu ve velkých městech a stanice typu Proglas,CR1 apod. ty chytnu i bez anteny :-) Stejné to bylo i na Pioneeru a LG.Zkoušel jsem i jinou antenu a boužel skoro beze změny.Ve svém bývalém autě jsem měl 2din dvd eonon a FM tuner byl pruměrny bych řekl..
Zajímavé ale je že známý má uplně obyčejný Hyundai za pár kaček a FM tuner bych řekl že je až moc dobrý :cool:
Z toho všeho jsem nějak usoudil že asi dražší autoradia které mají spoustu funkcí budou tak trochu ořezené na FM tunerech :-(
Vola lze osedlat,ale tím se z něho nestane jezdecký kůň.
Blbce lze povýšit,ale tím nezmoudří...



VW Sharan II 1.9 TDI 85KW ... ,EX - FORD GALAXY 2.0DOHC + LPG

Uživatelský avatar
jenda.master
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 555
Registrován: 21 led 2010, 20:00
Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od jenda.master » 28 úno 2012, 09:23

máte správně napájenou anténu, tzv. fantomový zesilovač? já měl ve II taky problém s rádiem, z iso konektoru jde právě napájení antény, a pak jsem si nějak jednou všiml, že jsem to hodil o pin vedle
Ford Galaxy II, 1.9TDi 85kW - prodáno

Seat Alhambra II, 2.0TDi 103kW - prodáno

Seat Alhambra III, 2.0TDi 110kW

Uživatelský avatar
jozin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2010, 23:03
Auto: Ford S Max 2.0 TDCi 103 kW

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od jozin » 28 úno 2012, 16:15

Samozřejmě bez správně fungujíciho zesilovače nehraje rádio téměř vůbec.Tyto přístroje umí všechno možné ,jen né kvalitní příjem FM.
Naposledy upravil(a) jozin dne 06 bře 2012, 06:55, celkem upraveno 1 x.
Ford S Max 2.0 TDCi 103 kW čip 125 kW

Uživatelský avatar
zahyV6
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07 led 2011, 20:35
Auto: Ford Galaxy II 2.8 V6 150 kW
Bydliště: Čimelice

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od zahyV6 » 01 bře 2012, 09:35

jozin - Ve všem s tebou souhlasím,dříve jsem měl mazdu 626 a tam jsem pořídil 2din autorádio a měl jsem stejné problémy jak popisuješ.Rádio během jízdy většinu času ladilo,tv bez šance bylo pár míst kde se ukázal obraz trhavě,jediné co bylo v poho,tak přehrávání dvd filmů,ale za cenu 12tis si pouštět pouze filmy,no myslím že docela drahé přehrávání.

yellowtag804
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2016, 14:37
Auto: Suzuki Jimny 1.3i 63 kW

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od yellowtag804 » 28 lis 2016, 11:11

Já bohužel musel měnit toho docela dost, když jsem montoval 2dinku do svého... kabely, zesilovač anteny, ovládání na volantu... plus ještě nějaké lepší repráky - bral jsem Blaupunkt. Mám toto - http://www.tonystore.cz/univerzalni-2din-autoradio, neseká se, v té dnešní zimě reaguje v pořádku na dotyk. Navigace ok. Toť jen zkušenost. :)

Hugo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 03 srp 2013, 22:14
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od Hugo » 18 led 2018, 14:04

Ahoj lidi,nechci zakládat nové téma a chci se zeptat tady.
Myslíte,že by toto rádio šlo,když se přimhouří oko :mrgreen: vím není to žádná značka,ale mě jde hlavně o přehrávání hudby,
rádio moc neposlouchám a to moje original nemá MP3.Díky za radu.

http://www.bulltronics.cz/cz/shop/2din- ... sb-sd-aux/

Hugo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 03 srp 2013, 22:14
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od Hugo » 22 led 2018, 20:28

Tak dík,už jsem si to sám našel,jak to je.

Uživatelský avatar
jirys
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 13 zář 2012, 17:25
Auto: Ford Galaxy III 1.6 TDCi 85 kW

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od jirys » 23 led 2018, 09:27

Hugo ja si myslim ze dnes jiz radio s Androidem , tam si nahrajes co budes chtit i navigaci a internet ma skoro kazdy takze poslouchat se da s aplikaci Tunei jakekoli radio ...

Hugo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 03 srp 2013, 22:14
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od Hugo » 24 led 2018, 08:31

Díky, to je slovo

doktorpechy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 189
Registrován: 23 zář 2010, 20:23
Auto: Ford Galaxy III 1.8 TDCi 92 kW r.v.2009
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od doktorpechy » 11 úno 2018, 15:02

Ahoj,taky jsem si pořídil galaxe z Belgie r.v.2009.Místo orig.navigace tam bylo nacpané rádio pioneer s navigací igo 8. Já jsem aktualizace atd vyřešil tak,že rádio ven,místo něj multimediální rádio s podporou canbus a navigaci igo včetně map igo here.Celé mě to vyšlo kolem pěti tisíc a už se nemusím starat o aktualizace,mapy jsou na netu,jazyk jaký chcete a hlavně velká podpora na fórech.Toto není rada,pouze jedna z možností,jak se zbavit starostí.

Hugo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 03 srp 2013, 22:14
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od Hugo » 12 úno 2018, 16:43

Můžeš vyfotit a říct jaké máš radio a kde jsi ho koupil?

doktorpechy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 189
Registrován: 23 zář 2010, 20:23
Auto: Ford Galaxy III 1.8 TDCi 92 kW r.v.2009
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od doktorpechy » 12 úno 2018, 18:56

Je to Erisin ES 6608,přímo od výrobce Erisin.com jsou jejich stránky. Rádio je určené přímo pro galaxy,zapadá přesně do palubky.Fotografie z auta udělám az ve středu, budu přes den doma.Je to cistokrevna Čína, ale maká ,a takových je na netu plno.Jen je potřeba dodržet kompatibilitu.

Hugo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 03 srp 2013, 22:14
Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: 2DIN DVD Autorádia-speciální

Příspěvek od Hugo » 14 úno 2018, 22:27

Páni, tak tam je výběr.Já musím kupovat hranatý,ale to neva,výběr je široký.Já teda koukal na CZ stránkách a líbilo by si mi toto,ale zase to rádio je slabý.A rámeček k tomu se dá na těch stránkách dokoupit
https://www.2din.cz/2din-autoradia/auto ... -dn8803-3/

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host