Logo
Právě je 25 zář 18, 5:25:49

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Centrální zamykání 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford S-MAX 1.8 TDCi 92 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Ahoj všichni, tak se mi minulý týden na dovolené stalo, že se mi nezamklo auto centrálem. Při nastartování se na displeji objevila informace, že jsou otevřené dveře řidiče. Samozřejmě byly zavřené. Dveře řidiče jdou zamknout klíčem, zadní pravé i levé po zatlačení západky nad vnitřní klikou se po zavření zamknou taky. Dveře od spolujezdce a víko kufru nejdou zamknout nijak. Zkoušel jsem odpojit baterku pro reset - nepomohlo. Pojistky jsem proměřoval taky, jsou v pořádku. Už se vám někomu něco podobného stalo? Jak jste to řešili? S-Max 1,8 tdci, r.2007.

21 bře 11, 14:27:45
Uživatel

Auto: Ford S-MAX 1.8 TDCi 92 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Problém je vyřešen. :smt041 Dnes bylo auto v servisu Autopard v Břeclavi. Závadu způsobil přerušený vodič ve svazku mezi karoserií a dveřmi řidiče v té gumové chráničce. Že tak brzy po pár letech odešel, to mě vcelku udivuje. Jinak oprava stála pouze 317,- Kč vč. DPH. :-D

24 bře 11, 22:55:41
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Ahoj autobusáci! Mám také jeden dotaz k centrálu. Bliknou Vám při zamykání blinkry? Mě jenom cvaknou zámky a nic (auto se zamkne a zaktivuje se alarm, ale nic neblikne - takže na ulici v hlučném provozu se může stát, že nezamknu). Dvakrát bliknou jen v případě, že zmačknu tlačítko zavírání podruhé a aktivuji tím vnitřní uzamčení dveří. Při odemykání bliknou jednou. Problému jsem si všimnul až když jsem jezdil s dceřiným C-Maxem, ten blikne i při zamykání.

26 bře 11, 7:49:03
Partner

Auto: Seat Leon St
Odpovědět s citací
To je normál, já mačkám taky 2x. odemykání taky , 1 zmáčknutí pouze dveře řidiče.

26 bře 11, 19:27:30
Uživatel

Auto: Ford S Max 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
U mého auta ,zamykání - 2x blik ,odemykání - 1x blik a tak to je správně.Dálkáč se dá programovat - 1.zmáčknutí dveře řidiče 2.zmáčknutí zbytek,nebo na 1.zmáčknutí vše najednou.Programování-při vypnutém zapalování stiskni současně tlačítko pro odemykání a pro zamykání na dobu nejméně 4 sek.změnu potvrdí zablikání sm.sv.
Dálk.ovl. má ještě funkci dvojtého uzamčení při kterém nejde vozidlo otevřít ani zevnitř.Aktivuje se dvojím stisknutím tl.pro uzamčení nebo dvojím otočením klíčku ve dveřích.

27 bře 11, 18:56:26
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Děkuji za návod Jožine. Držel jsem dle Tvé rady obě tlačítka a směrovky po chvilce problikly. Bohužel ani po tomto úkonu při normálním uzamčení směrovky stále dvakrát nebliknou, jak by měly (jen slyším cvaknutí centrálu). Dvakrát bliknou pouze při dvojím zmačknutí (aktivace dvojitého uzamčení). Takže zkusím kluky od Forda, až vyrazím na garančku.

29 bře 11, 8:15:23
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Ahoj všem mám otázku jde nastavit u FGIII centrál tak, že když se rozjedu a docílím nějaké rychlosti většinou to bývá 20km/h tak se auto samo zamkne.
Díky za případné odpovědi

30 bře 11, 11:21:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatel

Auto: Ford S-Max 2.0 TDCi 96 kW r.v.2007
Odpovědět s citací
Ahoj lidičky, začíná pomalu vykukovat další problém. Při odemykání dálkovým se neotevřou zadní dveře za řidičem a občas ani u spolujezdce. Zkoušel jsem to i zevnitř skouknout jak reagujou ty zamykací packy na otevíráním dveří.Pomalinku se s každým odemknutím o kousek posunou takže zadní dveře se mi otevřou asi až na desáté odemknutí, stejně tak zavření, musím zamykat i odmykat zadní dveře manuálně jak u 120. Ted se mi to občas stane i u spolujezdce.Koukali jsme se na to s autoelektrikářem a zámek i kabeláž je v poho vypadá to na nějakej mechanismus v té finální černé krabičce s piny a jeho nefunkčnost. Zkoušel jsem na vrakovišti koupit jinou ,ale bohužel neměli to provedení co mám já. Mám provedení kde jsou využité všechny piny.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, nebo odkazy kde tohle řešili ?
Díky všem

08 led 14, 0:56:45
Uživatel

Auto: Ford S-Max 1.8 TDCi 92 kW
Odpovědět s citací
Tak chlapy řeším problém: Nelze zamknout spolujezdcovy PP dveře. V zámku cvaká, přes pojistku nad kličkou dveře zamknu, odemknout dálkou jdou ale opět zamknout musím zevnitř. Nový zámek ani návod na demontáž jsem nikde nedohledal. Pokud to už někdo řešil tak prosím o info jestli to jde opravit nebo to je na nový zámek. Díky :smt023

08 čer 17, 6:30:57
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Odpovědět s citací
Nazdar kluci, pri odomykaní centralom sa mi odomknu len vodičove dvere, ostatne az ked znovu stlacim dialkove na kluci. Ako sa to da vratit aby sa otvorili vsetky naraz?

09 zář 18, 13:15:00
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW Ghia
Odpovědět s citací
Ale to je tak dáno.Jedno zmáčknutí,odemkneš dveře řidiče,druhé zmáčknutí,odemkneš celé auto.

10 zář 18, 19:48:48
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.2 TDCi 129 kW
Odpovědět s citací
Staci prekodovat a bude ti to fungovat na jedno macknuti.

10 zář 18, 19:58:59
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 1.9 TDi PD 85 kW
Odpovědět s citací
Ako sa to da prekodovat

10 zář 18, 20:25:58
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ]