Logo
Poslední návštěva: 18 črc 18, 21:30:47
Právě je 18 črc 18, 21:30:47

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

[ Příspěvků: 3 ] 
 Cestování v 6 lidech 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2009
Ahoj autobusáci. Nikde jsem ve fóru nenašel, že by se někdo zabýval tím, jak v G3 cestovat v šesti lidech a přitom aby zůstalo maximim místa pro bagáž. Já toho v šesti s tímto autem plánuji nacestovat dost, prázdniny začínají... Tak jsem si tedy lámal hlavu nad tím, jak vykoumesit nějakou vestavbu, která by bezpečně oddělila půl kufru nejen od šestého cestujícího, ale i od cestujících ve 2. řadě, tak abych na té půlce kufru mohl zavazadla vyskládat až po strop.... '](*,)' Bohužel nějakých kotvících prvků je žalostně málo, nabízí se vztyčit nějaké stožárky o opěrky ve 2. řadě a mezi nima natáhnout síť. Na stropě na úrovni druhé řady se není bohužel jinak čeho chytit.... Budu rád, pokud někdo nad tímto už koumal...

27 čer 18, 14:36:18
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.2 TDCi 129 kW
CAu pokud mas ve strope drzaky na origo sit. Tak ma naprodej sitku za 2 radu sedacek.

27 čer 18, 18:29:41
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW r.v.2009
Zdar. Díky, ale obávám se, že to nebude ono. Síťka za druhou řadu mi nevyřeší potřebu přepůlit kufr na jedno místo pro cestujícího a náklad na druhé straně. Blbé navíc je, že ve stropě v tom autě není jediné oko/úchyt....

29 čer 18, 20:57:12
 [ Příspěvků: 3 ]