Logo
Právě je 25 zář 18, 5:49:55

E-shop http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Pazvuky ze zadní části interiéru 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy III 2.0 TDCi 103 kW
Odpovědět s citací
Lidi ahoj... Náš milovaný :smt1133: :smt1133: mě dohání k šílenství '](*,)' '](*,)' '](*,)' :prayer: .
Jedu po rozbité cestě, nemusí tam být díry, stačí když je zvlněná nebo řada menších nerovností za sebou a auto vzadu v interiéru vydává zvuky jako by tam bylo něco volné nebo nevím jak to popsat. Někdy to zní kovově, někdy plastově, někdy se rozkmitají opěradla sedaček a zámky bezpečnostních pásů, někdy to vypadá jako by drnčely páté dveře... zkoušel jsem hledat v interiéru, pod autem... marně. Pár věcí jsem našel, zafixoval, ale změna malá nebo žádná..
Zkoušel jsem kvůli tomu i vyměnit zadní tlumiče s uložením, bo to vypadalo jako by se rozvibrovaly kola a trochu to připadalo jako by zadek auta poskakoval, ale tím to taky nebylo. Origo tlumiče byly ještě v dobrém stavu, ale když jsem měl nové, staré jsem tam už nedával. Po výměně je to možná ještě horší, protože nové tlumiče jsou tužší.

A tak se ptám, nevíte někdo co tam tak drnčí nebo čím to je? Napadlo mě ještě, že by to mohly dělat silentbloky na zadních ramenech, ale vypadá to vše pevně. Příští týden jdu na STK tak to tam snad vše projdeme.

:smt100 :smt100 :smt100

11 zář 18, 21:10:22
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ]