Logo
Právě je 22 lis 19, 8:10:25

E-shop https://www.autodiagnostika.jantolak.sk/

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Problém se startováním benzin + LPG 
Autor Zpráva
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.3i 107 kW
Odpovědět s citací
AHoj,

potrebuju poradit. Ze dne na den zacalo auto blbe startovat. Mam benzin + LPG. Dela to asi 2 dny. Prvni den to slo resit, ze jsem prepinal LPG a benzin, pak to slo treba na po paty nastartovat. Toci to jaksi divne, jako by to nemohlo, ale neni to tak, jako kdyz je baterka v riti. Proste se to obcas normalne roztoci, ale pak to toci jakoby to skytalo a vubec se nechce roztocit motor nebo starter. I kdyz se to roztoci normalne, spatne to chyta. Mozna uz je to nekde prechlastany nebo co.

Zkusil jsem to pustit z kopce a chytne to na brnk. BAterku jsem vzal na dobiti a dnes ji tam dal. Situace je stejna, toci, netoci, ale nestartuje. Zase jsem zkusmo prepl benzin plyn a nepomohlo. Pak jsem vylezl a chtel jit pryc a rekl jsem si, ze se vratim a zkusim. Chytlo to na brnk.

V prubehu tech 2 dni problemu to pri startovani zacalo delat porad vetsi problemy. Startovani se prodluzuje a navic pod volantem zacalo cvakat nebo klapat asi milion relatek nebo co to je za zvuky. Dneska pri startovani dokonce zacaly blikat (rychle se rozsvecovat a rychle zhasinat) vsechny kontrolky najednou.

Na baterce je asi jeden clanek vadnej (nemam merak). Pri nabijeni vrely vsechny clanky, krom jednoho. Nicmene si myslim, ze to startovani nebude problem baterky.

Nevite nekdo co s tim, pripadne na co se aspon zamerit?

Dik.

18 zář 19, 6:53:35
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.3i 107 kW
Odpovědět s citací
Typyckej projev baterky v řiti, není co řešit. Výměna aku.

18 zář 19, 15:28:23
Uživatel

Odpovědět s citací
Diky moc. Ja mel strach z neceho mnohem horsiho, protoze v zime me to blbe startuje, kdyz je vlhko a mraz.

18 zář 19, 15:30:51
Uživatel

Auto: Ford Galaxy I 2.3i 107 kW
Odpovědět s citací
No to zase dělá studenej spoj v relé.

18 zář 19, 15:32:04
Uživatel

Odpovědět s citací
A vedel bys ve kterym? Kdyz uz ses tady?

18 zář 19, 15:33:05
Uživatel

Auto: Ford Galaxy II 2.3i 107 kW LPG
Odpovědět s citací
měl jsem podobný problém... po výměně baterky to startovalo OK, ovšem po nějaké době zas jen točil a nestartoval. Závada byla v čerpadlu paliva...

19 zář 19, 18:13:04
Uživatel

Odpovědět s citací
Tak ja jsem dnes vymenil baterku a startuje to jako novy. Ted uz jen musim objevit pripadne to rele, ktery by mohlo delat ten problem v zime. Ta baterka dokonce (zatim) vyresila problem s obcasnym vynechanim motoru na LPG, kdyz jsem brzdil motorem z kopce a pak prudce pridal v krizovatce do kopce. Palivovy bych mohl vymenit. Mam na nem najeto uz aspon 20t.

19 zář 19, 18:16:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]